Tak oto rozpoczynamy głosowanie na najbardziej odpicowany wózek, na najbardziej genialny pomysł, wykonanie i prezentację zmodyfikowanego wózka bibliotecznego.  Zapoznajcie się z kandydatami i wydajcie swój sąd za pomocą zamieszczonej poniżej ankiety. Do dzieła:

Galeria przedstawiająca zdjęcia wszystkich pięciu konkursowych wózków [w kolejności i ilości nadesłanej przez uczestników]:

[zdjęcia dostępne także  w naszej galerii Flickr]

Głosowanie trwa do 19 grudnia 2010 do godziny 23:59:59

5 karol bierze się do roboty by pulowerek kogut 6 by pulowerek Sowa 3 by pulowerek wózek z Bibliolandii by pulowerek Tęczowa Wróżka 1 by pulowerek

Po zapoznaniu z uczestnikami zapraszamy więc do głosowania:

[poll id=”13″]

sponsor konkursu:

Firma Gropius - sponsor konkursu

Zanim popędzisz dalej, mam do Ciebie prośbę :)

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz wesprzeć niezależnego bibliotekarskiego blogera. Zajrzyj proszę na mój profil na Patronite.pl i postaw mi wirtualną kawę

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj tekst o tym dlaczego warto to zrobić

About the author

Nazywam się Maciej Rynarzewski. Jestem bibliotekarzem, ale takim trochę „inaczej”: mam zdecydowanie odmienne spojrzenie na biblioteki i bibliotekarstwo od urzędowo obowiązującego i nie boję się o tym mówić. Czasem ponoszę tego konsekwencje. Przeważnie piszę na wesoło i z dużą dawką ironii, momentami zdarza mi się zająć jakimś tematem całkiem na poważnie. Oprócz pracy w bibliotece prowadzę własną firmę (Mikroagencja Kreatywna), interesuję się science-fiction i chodzę na spacery z psem. Więcej o mnie znajdziecie tutaj.
Pulowerek na FB