Ostatni wózek konkursowy! Last but not least!

Nie, nie zapomnieliśmy o naszym konkursie. Zbieraliśmy siły. Dziś prezentujemy ostatni z nadesłanych odpicowanych wózków i tym samym zamykamy konkursową stawkę! Oglądajcie pilnie bo już dziś zaczynamy głosowanie na zwycięzcę!

Pośród wielu innych o miano najbardziej odpicowanego wózka stara się czterokołowiec z biblioteki w Jaworzynie Śląskiej o nazwie „Tęczowa Wróżka”:

[więcej zdjęć w portalu flickr]

Zanim popędzisz dalej, mam do Ciebie prośbę :)

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz wesprzeć niezależnego bibliotekarskiego blogera. Zajrzyj proszę na mój profil na Patronite.pl i postaw mi wirtualną kawę

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj tekst o tym dlaczego warto to zrobić

About the author

Nazywam się Maciej Rynarzewski. Jestem bibliotekarzem, ale takim trochę „inaczej”: mam zdecydowanie odmienne spojrzenie na biblioteki i bibliotekarstwo od urzędowo obowiązującego i nie boję się o tym mówić. Czasem ponoszę tego konsekwencje. Przeważnie piszę na wesoło i z dużą dawką ironii, momentami zdarza mi się zająć jakimś tematem całkiem na poważnie. Oprócz pracy w bibliotece prowadzę własną firmę (Mikroagencja Kreatywna), interesuję się science-fiction i chodzę na spacery z psem. Więcej o mnie znajdziecie tutaj.
Pulowerek na FB