Rozstrzygnięcie konkursu na najlepiej odpicowany wózek!

Wczoraj zakończyło się głosowanie w konkursie Pulowerka oraz firmy Gropius na najlepiej „odpicowany” wózek. Przez ostatnie kilkanaście dni mogliście w ankiecie wypowiedzieć się, który z nadesłanych odpicowanych wózków podoba się wam najbardziej.

W konkursie oddaliście niebagatelną liczbę głosów – 1404, które rozłożyły się w następujący sposób:

W liczbach wygląda to następująco:

Kogut 604
Sowa 469
Tęczowa-wróżka 208
Karol 106
Wózek z Bibliolandii 17

Niniejszym mam przyjemność ogłosić, że wybraliście na zwycięzcę pierwszej ( i miejmy nadzieję nie ostatniej) edycji konkursu wózek „Kogut” nadesłany przez  Katarzynę Witkowską i Ewę Kolosa z Biblioteki Zespołu Szkół nr 55 im. St. Maczka w Warszawie. Autorki zadbały nie tylko o ładny wygląd, dobre zdjęcia, ale także dołączyły ciekawy opis techniczny wózka.

kogut 7

[wszystkie fotografie zwycięzcy  w naszej galerii Flickr]

Gratulujemy zwycięzcy pomysłu oraz efektownego wykonania.

Nagroda główna ufundowana przez sponsora firmę Gropius:

Firma Gropius - sponsor konkursu

Ze zwycięzcą skontaktujemy się drogo mailową.

Mamy także przyjemność ogłosić, że autorzy pozostałych czterech wózków konkursowych otrzymają zestawy pulowerkowych gadżetów. Zaangażowanie i czas włożony w wykonanie wózków należy nagrodzić!

Zanim popędzisz dalej, mam do Ciebie prośbę :)

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz wesprzeć niezależnego bibliotekarskiego blogera. Zajrzyj proszę na mój profil na Patronite.pl i postaw mi wirtualną kawę

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj tekst o tym dlaczego warto to zrobić

About the author

Nazywam się Maciej Rynarzewski. Jestem bibliotekarzem, ale takim trochę „inaczej”: mam zdecydowanie odmienne spojrzenie na biblioteki i bibliotekarstwo od urzędowo obowiązującego i nie boję się o tym mówić. Czasem ponoszę tego konsekwencje. Przeważnie piszę na wesoło i z dużą dawką ironii, momentami zdarza mi się zająć jakimś tematem całkiem na poważnie. Oprócz pracy w bibliotece prowadzę własną firmę (Mikroagencja Kreatywna), interesuję się science-fiction i chodzę na spacery z psem. Więcej o mnie znajdziecie tutaj.
Pulowerek na FB