Tower defense vol. 3 – Fieldrunners

Do trzech razy sztuka, więc po raz trzeci prezentujemy grę spod znaku tower defense. Tym razem coś nieco innego od zwykłej gry w przeglądarce, choć to będzie również… gra w przeglądarce.

Fieldrunners to jedna z ładniejszych gier typu tower defense jaką znam. Rozpoczęła swój żywot jako gra mobilna dostępna na platformę iOS, ale szybko rozprzestrzeniła się m.in. do PlayStation Network i do Android Marketu (kod QR po prawej odsyła właśnie do Marketu, gdzie można kupić tę grę). Na telefonie komórkowym wygląda ona tak:

W październiku ubiegłego roku twórcy Fieldrunners ogłosili kolejny port gry, tym razem w wersji napisanej w HTML 5 i dostępnej przez przeglądarkę. Za darmo.

Obecnie w Fieldrunners zagrać może każdy, kto ma zainstalowaną przeglądarkę Google Chrome, ponieważ gra dostępna jest w Chrome Web Store pod adresem: https://chrome.google.com/webstore/detail/lkpikhjbfbffdblahfidklcohlaeabak.

Po przejściu pod ten adres i zainstalowaniu w przeglądarce gry można się cieszyć darmową wersją świetnej gry. Zasad chyba po wcześniejszych dwóch odcinkach nie muszę przypominać.

Ta gra na razie będzie ostatnią z cyklu tower defense, za dwa tygodnie spróbujemy znów czegoś innego

Zanim popędzisz dalej, mam do Ciebie prośbę :)

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz wesprzeć niezależnego bibliotekarskiego blogera. Zajrzyj proszę na mój profil na Patronite.pl i postaw mi wirtualną kawę

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj tekst o tym dlaczego warto to zrobić

About the author

Pulowerek na FB