Wygraj dwa tygodnie „Czytania bez limitu” [Konkurs]

Startujemy z szybkim konkursem, w którym trzy osoby będą mogły wygrać dwa tygodnie darmowego dostępu do ponad 2000 ebooków w programie firmy Legimi „Czytanie bez limitu”.  Portal Pulowerek.pl oraz księgarnia Legimi zapraszają do wspólnej zabawy

Legimi_home

[message_box title=”KONKURS:” color=”blue”]ZADANIE: Napiszcie czym waszym zdaniem różni się książka papierowa od elektronicznej. Odpowiedź musi być zwięzła, nie może przekraczać jednego zdania (…oczywiście może to być zdanie złożone). Poszukujemy odpowiedzi, które będą zabawne, błyskotliwe i inteligentne, a więc nie powinniście mieć z tym problemu!

odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkurs@pulowerek.pl

NAGRODA: Wśród autorów najciekawszy i najzabawniejszych odpowiedzi wybierzemy trzech zwycięzców którzy otrzymają kody na dwutygodniowy, darmowy dostęp do ponad 2000 ebooków w aplikacji „Czytanie bez limitu” firmy Legimi.

CZAS: Jako, że jest to konkurs ekspresowy, na wasze zgłoszenia czekamy do środy do godziny 23:59!

[/message_box]

Uwaga! Aby skorzystać z aplikacji „Czytanie bez limitu” musicie posiadać telefon iPhone lub iPada (lub oba)… możecie także wygrany kod komuś takiemu podarować.

Nie martwcie się jednak wszystko wskazuje na to, że już niedługo (najprawdopodobniej w marcu 2013) aplikacja umożliwiająca czytanie bez limitu w rama miesięcznego abonamentu dostępna będzie także na urządzenia z systemami Android i Windows.

…a czym właściwie jest aplikacja „Czytanie bez limitu” i dlaczego jest tak rewolucyjna? Wyobraźcie sobie dostęp do olbrzymiej biblioteki ebooków w ramach jednej, niskiej opłaty. Po co płacić kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych za jedną książkę, czy nie lepiej wykupić od razu dostęp pozwalający swobodnie buszować po całej księgarni? Fajne, proste i logiczne. Więcej przeczytacie na stronach Legimi.

Zapraszamy do zabawy!

Zanim popędzisz dalej, mam do Ciebie prośbę :)

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz wesprzeć niezależnego bibliotekarskiego blogera. Zajrzyj proszę na mój profil na Patronite.pl i postaw mi wirtualną kawę

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj tekst o tym dlaczego warto to zrobić

About the author

Nazywam się Maciej Rynarzewski. Jestem bibliotekarzem, ale takim trochę „inaczej”: mam zdecydowanie odmienne spojrzenie na biblioteki i bibliotekarstwo od urzędowo obowiązującego i nie boję się o tym mówić. Czasem ponoszę tego konsekwencje. Przeważnie piszę na wesoło i z dużą dawką ironii, momentami zdarza mi się zająć jakimś tematem całkiem na poważnie. Oprócz pracy w bibliotece prowadzę własną firmę (Mikroagencja Kreatywna), interesuję się science-fiction i chodzę na spacery z psem. Więcej o mnie znajdziecie tutaj.
Pulowerek na FB