Zapewne widzieliście któryś z filmów serii „Bibliotekarz” lub przynajmniej obiło wam się o uszy, że coś takiego istnieje. Młody, przystojny, wysportowany osobnik mówiący zatrudniony na stanowisku bibliotekarza. Biega, walczy, skacze i zdobywa cenne skarby. Filmowa trylogia przebrzmiała już grube kilka lat temu, a dziś proponujemy sięgnięcie do wersji komiksowej dostępnej online.

librarian_komiks

Autorami komiksu są Michael Weisner (rysownik) i Aaron Sinn (scenarzysta). Rysunki utrzymane są w style web-komiksów, a więc nie są specjalnie „artystyczne” ani dopracowane, raczej lekkie i dynamiczne z odrobiną humoru sytuacyjnego.

Całość podzielona jest na kawałki, które zawierają łącznie 80 stron komiksu.

Aby zacząć oglądanie kliknijcie w TEN LINK lub obrazek poniżej. Miłej zabawy i ciekawej lektury:

http://i.cdn.turner.com/v5cache/TNT/Images/i2/page1_librarian3_webcomic.jpg

Zanim popędzisz dalej, mam do Ciebie prośbę :)

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz wesprzeć niezależnego bibliotekarskiego blogera. Zajrzyj proszę na mój profil na Patronite.pl i postaw mi wirtualną kawę

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj tekst o tym dlaczego warto to zrobić

About the author

Nazywam się Maciej Rynarzewski. Jestem bibliotekarzem, ale takim trochę „inaczej”: mam zdecydowanie odmienne spojrzenie na biblioteki i bibliotekarstwo od urzędowo obowiązującego i nie boję się o tym mówić. Czasem ponoszę tego konsekwencje. Przeważnie piszę na wesoło i z dużą dawką ironii, momentami zdarza mi się zająć jakimś tematem całkiem na poważnie. Oprócz pracy w bibliotece prowadzę własną firmę (Mikroagencja Kreatywna), interesuję się science-fiction i chodzę na spacery z psem. Więcej o mnie znajdziecie tutaj.
Pulowerek na FB