Panie i Panowie ! Ladies and Gentlemans ! Bibliotekary i Bibliotekarze ! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w tworzeniu wystawy pt. „Librarios passiones creations – Bibliotekarska pasja tworzenia”. O co w tym chodzi? Pokażmy naszą prawdziwą twarz, skrzętnie skrywane pasje, ukryte talenty. Fotografia zamiast papuci, malarstwo zamiast koka, pisanie zamiast szarego sweterka!

Pokłady kreatywności ? Czas je uwolnić ! Udowodnijmy! Bibliotekarze nie mole – swoje pasje mają !

Bibliotekarska pasja tworzenia

Na potrzeby wystawy nie przewidziano granic terytorialnych i wiekowych, jest on przeznaczony dla wszystkich pracowników bibliotek.

bpdb-logo

[message_box title=”” color=”red”]

Prace prosimy przesyłać na adres:
Wypożyczalnia nr 124 „Zielona”, ul. Berensona 38, 03-278 Warszawa

lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: zielona@e-bp.pl

Termin nadsyłania prac: 29.04.2013

[/message_box]

Prace prosimy przesyłać na adres:
Wypożyczalnia nr 124 „Zielona”, ul. Berensona 38, 03-278 Warszawa

lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: zielona@e-bp.pl

Termin nadsyłania prac: 29.04.2013

Zanim popędzisz dalej, mam do Ciebie prośbę :)

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz wesprzeć niezależnego bibliotekarskiego blogera. Zajrzyj proszę na mój profil na Patronite.pl i postaw mi wirtualną kawę

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj tekst o tym dlaczego warto to zrobić

About the author

Nazywam się Maciej Rynarzewski. Jestem bibliotekarzem, ale takim trochę „inaczej”: mam zdecydowanie odmienne spojrzenie na biblioteki i bibliotekarstwo od urzędowo obowiązującego i nie boję się o tym mówić. Czasem ponoszę tego konsekwencje. Przeważnie piszę na wesoło i z dużą dawką ironii, momentami zdarza mi się zająć jakimś tematem całkiem na poważnie. Oprócz pracy w bibliotece prowadzę własną firmę (Mikroagencja Kreatywna), interesuję się science-fiction i chodzę na spacery z psem. Więcej o mnie znajdziecie tutaj.
Pulowerek na FB