Pulowerek na 8. Forum Młodych Bibliotekarzy w Olsztynie

Forum Młodych Bibliotekarzy zawitało do Olsztyna! Minął rok od łódzkiej edycji FMB i spotykamy się z naszymi czytelnikami w matni naszego portalu, bezpośrednio w budynku biblioteki, gdzie narodził się pomysł portalu dla bibliotekarzy.

fmbTak jak w zeszłym roku będziemy relacjonować na żywo za pomocą komentarzy i zdawać relacje fotograficzną dla tych, którzy zostali w domu, ale lubią trzymać rękę na pulsie. Już niedługo pojawi się wpis z relacją – zachęcamy do komentowania i zadawania pytań, postaramy się zarysować jak najpełniejszy obraz imprezy (także z punktu widzenia „bakstejdża” jak i „night lajfu”).

[tutaj wrzucimy fotkę naszego stoiska 😀 ]

Na imprezie jesteśmy obecni nie tylko w postaci wirtualnej, ale także jak najbardziej materialnie! W samym sercu imprezy znajduje się nasze stoisko, na którym można uciąć sobie przyjemną pogawędkę oraz kupić typowo bibliotekarskie, czysto branżowe gadżety: książki, zakładki, przypinki, specjalny plakat i inne gadżety.

https://sphotos-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1185424_10151828648377179_2013815741_n.jpg

Naszego stoiska pilnuje olbrzymi Chłopak w Pulowerku, liczący 1,7 metra kartonowy, trójwymiarowy model naszej portalowej maskotki. Obiecał, że będzie sobie z nim można zrobić zdjęcie 😀

Zarówno czytelnikom przy odbiornikach, jak i tym którzy są z nami „w realu” mówimy – dzień dobry i do dzieła!

***

Dla przypomnienia zeszłoroczne relacje:

***

i już leci:

Relacja z Pierwszego dnia 8FMB w Olsztynie!

Zanim popędzisz dalej, mam do Ciebie prośbę :)

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz wesprzeć niezależnego bibliotekarskiego blogera. Zajrzyj proszę na mój profil na Patronite.pl i postaw mi wirtualną kawę

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj tekst o tym dlaczego warto to zrobić

About the author

Nazywam się Maciej Rynarzewski. Jestem bibliotekarzem, ale takim trochę „inaczej”: mam zdecydowanie odmienne spojrzenie na biblioteki i bibliotekarstwo od urzędowo obowiązującego i nie boję się o tym mówić. Czasem ponoszę tego konsekwencje. Przeważnie piszę na wesoło i z dużą dawką ironii, momentami zdarza mi się zająć jakimś tematem całkiem na poważnie. Oprócz pracy w bibliotece prowadzę własną firmę (Mikroagencja Kreatywna), interesuję się science-fiction i chodzę na spacery z psem. Więcej o mnie znajdziecie tutaj.
Pulowerek na FB