Konkurs „Odpicuj sobie wózek” [edycja 2013]

Mam przyjemność ogłosić oficjalne rozpoczęcie kolejnej edycji konkursu „Odpicuj sobie wózek”! Od dziś czekamy na Wasze najbardziej pomysłowe i najciekawsze modyfikacje bibliotecznych wózków. Szukajcie inspiracji i włączajcie się do zabawy. Czeka sława i nagrody!

odpicuj-2

***

Współorganizatorem konkursu i fundatorem głównej nagrody jest firma Gropius – dystrybutor zaopatrzenia dla bibliotek

http://biblioteki.gropius.com.pl/images/frontend/theme/gropius/_editor/prod/ce2f948e9e65315a1410bf6ea491676b.png

Na początek garść najważniejszych informacji:

 • Organizatorami konkursu są Pulowerek.pl oraz firma Gropius.
 • Zadaniem konkursowym jest stworzenie najzabawniejszej, najciekawszej, najbardziej odjazdowej modyfikacji bibliotekarskiego wózka na książki. Prace konkursowe będą przyjmowane tylko w formie zdjęć cyfrowych (format jpg, szerokość zdjęcia nie mniejsza niż 1200 px). Prace prezentowane będą na stronach portalu Pulowerek.pl.
 • W pracach konkursowych należny zadbać o dobry pomysł, zręczne wykonanie oraz atrakcyjną formę zaprezentowania wózka.
 • Osoby nadsyłające prace konkursowe muszą być ich autorami bądź posiadać do nich prawa autorskie. Nadesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnianie jej na licencji Creative Commons CC:BY SA.
 • W przypadku dużej ilości zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie kwalifikację nadesłanych prac do fazy głosowania.
 • Nagrodą główną w konkursie sponsoruje firma Gropius.  Nagrody wyróżnienia przyznaje redakcja portalu Pulowerek.pl. O przyznaniu nagrody głównej decydują czytelnicy Pulowerka w głosowaniu SMS-owym na stronach portalu Pulowerek.pl, które rozpocznie się 12 listopada.
 • Przyjmowanie prac konkursowych trwa od 14 Października 2013 do 11 listopada 2013 roku. W dniach 12-30 listopada odbędzie się głosowanie. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni na początku grudnia 2013 r.
 • Regulamin konkursu może ulec zmianie.

NAGRODY:

 • Główna nagroda – zestaw ufundowany przez firmę Gropius (folia samoprzylepna 0,4×100, folia do zgrzewarek, podajnik do foli, mata samogojąca, nożyk do foli) o wartości ponad 1000zł + gadżety portalu Pulowerek.pl
 • Wyróżnienie portalu Pulowerek.pl – Dysk zewnętrzny 500GB + zestaw gadżetów Pulowerka
 • Organizatorzy mogą zdecydować o przyznaniu innych nagród.

…a więc:

Na zgłoszenia konkursowych wózków czekamy od 14 Października 2013 do 18 listopada 2013 !!!

***

Do wygrania atrakcyjne nagrody 🙂

Bibliotekarze! Do dzieła!

Zanim popędzisz dalej, mam do Ciebie prośbę :)

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz wesprzeć niezależnego bibliotekarskiego blogera. Zajrzyj proszę na mój profil na Patronite.pl i postaw mi wirtualną kawę

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj tekst o tym dlaczego warto to zrobić

About the author

Nazywam się Maciej Rynarzewski. Jestem bibliotekarzem, ale takim trochę „inaczej”: mam zdecydowanie odmienne spojrzenie na biblioteki i bibliotekarstwo od urzędowo obowiązującego i nie boję się o tym mówić. Czasem ponoszę tego konsekwencje. Przeważnie piszę na wesoło i z dużą dawką ironii, momentami zdarza mi się zająć jakimś tematem całkiem na poważnie. Oprócz pracy w bibliotece prowadzę własną firmę (Mikroagencja Kreatywna), interesuję się science-fiction i chodzę na spacery z psem. Więcej o mnie znajdziecie tutaj.
Pulowerek na FB