W końcu, po długich tygodniach głosowania, możemy z dumą ogłosić zwycięzcę drugiej edycji bibliotekarskiego konkursu „Odpicuj Sobie Wózek”, który przeprowadziliśmy na Pulowerku razem z firmą Gropius. Z pośród siedmiu zgłoszonych do konkursu przerobionych wózków w głosowaniu SMS wyłoniliście swojego faworyta, który zdobywa główną nagrodę, my z kolei nagradzamy także jeden wózek wg naszego uznania. Pozostali uczestnicy także nie pozostaną bez nagród, są zwycięzcami, ponieważ wykazali chęć, inicjatywę i dużą porcję kreatywności! Z tej okazji dla wszystkich uczestników 12 godzin braw nagranych przez nas specjalnie na tą okazję w kwaterze głównej:

***

W konkursie oddaliście 245 głosów, które ułożyły się w następujący sposób:

odpicuj

NAGRODA GLÓWNA

Zgodnie z  oddanymi przez Was głosami  Nagroda Główna, czyli zestaw ufundowany przez firmę Gropius (folia samoprzylepna 0,4×100, folia do zgrzewarek, podajnik do foli, mata samogojąca, nożyk do foli) o wartości ponad 1000zł + gadżety portalu Pulowerek.pl wędruje do Gminnej Biblioteki Publicznej im. Jana Pawła II w Mierzęcicach za wózek-lokomotywę:

100_4814

 ***

NAGRODA REDAKCJI

Dysk zewnętrzny 500GB + zestaw gadżetów Pulowerka wędruje do Biblioteki Manhattan WiMBP w Gdańsku za wózek-kuchenkę

1

***

Wyróżnienia otrzymują:

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku za wózek Straszny Zamek i wkład włożony w przygotowanie materiałów prezentacyjnych (niestety niewykorzystanych w całości w związku z formą konkursu):

Zdj-1

***

Dział Promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z. Arentowcza we Włocławku za Strefę Greya i baaardzo niestandardowe podejście do realizacji pomysłu:

PB080321

***

Filia Nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku za Wózek Kopciuszka, bajkowy klimat i genialne wykonanie:

IMG_6922

***

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 16 Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy za lokomotywę, która wygląda lepiej niż wiele z tych, które ciągną pociągi na naszych torach:

IMG_2755

***

Filia Dziecięca nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z. Arentowicza we Włocławku za pobudzający wyobraźnię i misternie wykonany Tajemniczy Ogród:

PA220003

***

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, zarówno tym przygotowującym wózki, jak i biorącym udział w glosowaniu.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową w sprawie dostarczenia nagród 😀

… i tak oto kończy się kolejna edycja konkursu „Odpicuj Sobie Wózek”. Wrócimy za rok!

Zanim popędzisz dalej, mam do Ciebie prośbę :)

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz wesprzeć niezależnego bibliotekarskiego blogera. Zajrzyj proszę na mój profil na Patronite.pl i postaw mi wirtualną kawę

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj tekst o tym dlaczego warto to zrobić

About the author

Nazywam się Maciej Rynarzewski. Jestem bibliotekarzem, ale takim trochę „inaczej”: mam zdecydowanie odmienne spojrzenie na biblioteki i bibliotekarstwo od urzędowo obowiązującego i nie boję się o tym mówić. Czasem ponoszę tego konsekwencje. Przeważnie piszę na wesoło i z dużą dawką ironii, momentami zdarza mi się zająć jakimś tematem całkiem na poważnie. Oprócz pracy w bibliotece prowadzę własną firmę (Mikroagencja Kreatywna), interesuję się science-fiction i chodzę na spacery z psem. Więcej o mnie znajdziecie tutaj.
Pulowerek na FB