Newsy z półki w bibliotecznym teleekspressie ze Świecia!

Drodzy Czytelnicy, obecni i przyszli, w oczekiwaniu na telewizję… założyliśmy sobie własną. Chcemy, by nie ominęło Was żadne z wydarzeń z życia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świeciu. Proponujemy Wam wyczerpującą informację o naszych sprawach, ale w pigułce, taki biblioteczny Teleexpress w, miejmy nadzieję, atrakcyjnej formule.

biblioekspress

Będziemy spotykać się przed kamerą od czasu do czasu i rejestrować dla Was to, co było oraz zapraszać Was na to, co będzie. Będziemy do Was mówili, a to, co mówione będzie zilustrowane stosownym materiałem wideo. Będziemy z założenia nieregularni, a konwencja będzie tak wolna, że aż trudno ją uchwycić w jakimś zgrabnym zdaniu z sensem. To serwis z natury uzupełniający inne nasze źródła informacji, więc nie będzie ani zbyt obszerny, ani zbyt poważny. Jednak zrobimy wszystko, by jego wartość informacyjna była imponująca, więc, Kochani, szukajcie nas wszędzie! Spodziewajcie się nas wszędzie! Czekajcie na nas! Będzie nas więcej.

Odc.1:

***

Odc.2:

Pozdrawiamy,
Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu
ul. Wojska Polskiego 141
86-100 Świecie
tel./fax 52 33 11 202
e-mail: mbp_swiecie@wp.pl

MBP w Świeciu w sieci:

Zanim popędzisz dalej, mam do Ciebie prośbę :)

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz wesprzeć niezależnego bibliotekarskiego blogera. Zajrzyj proszę na mój profil na Patronite.pl i postaw mi wirtualną kawę

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj tekst o tym dlaczego warto to zrobić

About the author

Nazywam się Maciej Rynarzewski. Jestem bibliotekarzem, ale takim trochę „inaczej”: mam zdecydowanie odmienne spojrzenie na biblioteki i bibliotekarstwo od urzędowo obowiązującego i nie boję się o tym mówić. Czasem ponoszę tego konsekwencje. Przeważnie piszę na wesoło i z dużą dawką ironii, momentami zdarza mi się zająć jakimś tematem całkiem na poważnie. Oprócz pracy w bibliotece prowadzę własną firmę (Mikroagencja Kreatywna), interesuję się science-fiction i chodzę na spacery z psem. Więcej o mnie znajdziecie tutaj.
Pulowerek na FB