Dziękujemy za 2151 wspólnych dni!

[Poniższy tekst powstał w ramach żartu na Prima Aprilis, prosimy nie traktować tych szokujących doniesień poważnie 🙂 ]

Z racji niezależnych od nas czynników Pulowerek.pl nie będzie obchodził swoich 6 urodzin. Z przykrością informujemy, że kończymy działalność na niwie mediów bibliotekarskich. Dziękujemy za wspólnie spędzone lata, dni, godziny i minuty i życzymy naszym czytelnikom inspiracji oraz zawodowej satysfakcji niezależnie czy noszą pulowerki czy nie!

koniec

Dziękujemy!

Zanim popędzisz dalej, mam do Ciebie prośbę :)

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz wesprzeć niezależnego bibliotekarskiego blogera. Zajrzyj proszę na mój profil na Patronite.pl i postaw mi wirtualną kawę

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj tekst o tym dlaczego warto to zrobić

About the author

Nazywam się Maciej Rynarzewski. Jestem bibliotekarzem, ale takim trochę „inaczej”: mam zdecydowanie odmienne spojrzenie na biblioteki i bibliotekarstwo od urzędowo obowiązującego i nie boję się o tym mówić. Czasem ponoszę tego konsekwencje. Przeważnie piszę na wesoło i z dużą dawką ironii, momentami zdarza mi się zająć jakimś tematem całkiem na poważnie. Oprócz pracy w bibliotece prowadzę własną firmę (Mikroagencja Kreatywna), interesuję się science-fiction i chodzę na spacery z psem. Więcej o mnie znajdziecie tutaj.
Pulowerek na FB