17 września odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu webinariów organizowanych przez Fundację Orange – Akcja: e-motywacja; o byciu lokalnym liderem, odpowiedzialności i mierzeniu się z oczekiwaniami wciąż zmieniającej się grupy. Gościem specjalnym webinarium będzie Hanna Sienkiewicz- warszawianka, która zrewolucjonizowała życie społeczne jednej z podlaskich wsi.

e-motywacja

,,Lokalnym liderem być”- to niełatwe zadanie, duża odpowiedzialność i jeszcze większe oczekiwania grupy która wciąż ewoluuje. Jak zarządzać zespołem, być jego częścią i cieszyć się ze swoich sukcesów? Celem pierwszego spotkania online organizowanego przez Fundację Orange jest wzmocnienie samoświadomości lokalnych aktywistów i pokazanie, jak ważną rolę pełnią w swoich społecznościach.  Podczas webinarium goście transmisji Tomasz Kozłowski (psycholog) i Hanna Sienkiewicz udzielą praktycznych porad jak tworzyć atrakcyjną ofertę edukacyjno-kulturalną w swojej miejscowości, wsi czy dzielnicy  i podpowiedzą jak zmierzyć się z często występującymi trudnościami w pracy z grupą.

Projekt Akcja: e-motywacja to cykl spotkań online mających na celu aktywizację osób starszych.

Webinarium rozpocznie się o godzinie 11:15. Do projektu Akcja: e-motywacja można dołączyć na stronie www.biblioteki.fundacja.orange.pl/biblioteka/e_motywacja/

About the author

Założyciel portalu Pulowerek.pl. Bibliotekarz z łapanki, który jednak już się tutaj trochę zadomowił… Po kilku latach pracy nadal nie pojmuje idei MARC21, ale za to doskonale zrozumiał komiksy z Dilbertem i ma głowę pełną bibliotecznych absurdów. Oprócz pracy w bibliotece prowadzi własną firmę, kolekcjonuje filmy SF, a kiedy tylko może podróżuje po świecie.