Do Polski wdarła się moda na sleeveface. Fenomenem stały się zdjęcia przedstawiające osoby fotografowane z zasłoniętą przez okładkę książki, bądź płyty częścią ciała. W efekcie otrzymujemy złudzenie, które prezentuje kreatywne i śmieszne połączenie naszej osobowości z ukrytym książkowym alter ego.

IMG_0959

W październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych pod hasłem: „Biblioteki szkolne rządzą!”. W związku z tym zorganizowałyśmy w naszej szkole wystawę „Sleeveface”. Warto nadmienić, że pracę nad wystawą rozpoczęliśmy w maju, tuż przed końcem roku szkolnego, by w październiku móc zwieńczyć wspólne dzieło przyjaciół biblioteki i bibliotekarzy. Na plakatach w rolach głównych wystąpili uczniowie i nauczyciele bibliotekarze z atrybutami – okładkami książek i filmów z naszej szkoły.
Wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród społeczności szkolnej. Zarówno grono pedagogiczne, administracja jak i uczniowie, byli pod wielkim wrażeniem efektu, jaki udało nam się stworzyć. Mamy nadzieje, że czytelnikom portalu „Pulowerka” również przypadnie ona do gustu. Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego oglądania.

Wyszła-z-domu...

trudny-trup

szklana-zupa

stokrotka-i-demony

Pustynna-Guwernantka

pokolenie-nienawiści

nowa-ziemia

miasto-utrapienia

IMG_20151012_105830-(1)

IMG_20151012_104953

 

 

fala

DSC_1693

czarny-łabędź

coco-chanel

Aranż. Regina Koczur, Justyna gnyp
Foto. Julia Skorta (uczennica 2 kl. gimnazjum)