Webinarium: sukces z Krystyną Koftą [Akcja: e-motywacja]

Już dziś o godzinie 11:15 odbędzie się kolejne, już trzecie webinarium z cyklu Akcja: e-motywacja organizowane przez Fundację Orange z cyklu Akcja: e-motywacja. Tym razem spotkanie online poświęcone będzie stawianiu pierwszych, drobnych kroków do realizacji swoich planów i pasji. Gościem specjalnym spotkania będzie pisarka Krystyna Kofta.  Zapisy do projektu Akcja: e-motywacja na stronie projektu.

fot. Konrad Kloch
fot. Konrad Kloch

Sukces – to brzmi dumnie! I przywodzi na myśl spektakularne odkrycia naukowe i głośno komentowane zdobywanie szczytów- ale sukces dla każdego ma inny wymiar. Celem spotkania jest pokazanie, że szczytem może być przecież odłożenie swoich ograniczeń na bok i zapisanie się na wymarzony kurs tańca czy spotkanie z innymi ludźmi i wzajemna wymiana doświadczeń. Sukces to także nie tylko widziany przez nas efekt końcowy ale droga, która nierzadko jest ważniejsza niż zdobycie ,,wierzchołka góry”. Podczas spotkania zostanie zaprezentowana technika drobnych kroków do osiągania celu. Udział w webinarium jest bezpłatny.

O projekcie Fundacji Orange, Akcja: e-motywacja można przeczytać na stronie projektu.

Zanim popędzisz dalej, mam do Ciebie prośbę :)

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz wesprzeć niezależnego bibliotekarskiego blogera. Zajrzyj proszę na mój profil na Patronite.pl i postaw mi wirtualną kawę

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj tekst o tym dlaczego warto to zrobić

About the author

Nazywam się Maciej Rynarzewski. Jestem bibliotekarzem, ale takim trochę „inaczej”: mam zdecydowanie odmienne spojrzenie na biblioteki i bibliotekarstwo od urzędowo obowiązującego i nie boję się o tym mówić. Czasem ponoszę tego konsekwencje. Przeważnie piszę na wesoło i z dużą dawką ironii, momentami zdarza mi się zająć jakimś tematem całkiem na poważnie. Oprócz pracy w bibliotece prowadzę własną firmę (Mikroagencja Kreatywna), interesuję się science-fiction i chodzę na spacery z psem. Więcej o mnie znajdziecie tutaj.
Pulowerek na FB