Dziś Pulowerek.pl kończy 7 lat!

Siedem lat temu pojawił się pierwszy tekst w portalu Pulowerek.pl, więc mamy dziś całkiem przyjemną okazję do świętowania. 11 maja to urodziny Pulowerka! Za nami kolejny rok w bibliotekarskim internecie.

5045502202_1d867c8a41_b[Zdj. na li. CC: Will Clayton @ Flickr]

Kiedy siedem lat temu pojawił się pomysł na portal dla bibliotekarzy, nie podejrzewałem że to początek baaaardzo długiej i baaaardzo ciekawej podróży. Prawie dwa tysiące wpisów, niezliczone godziny spędzone na wyszukiwaniu bibliotekarskich ciekawostek, setki maili – to wszystko składa się na „codziennie inny” portal dla bibliotekarzy.

Dziękuję, przy tej urodzinowej okazji, wszystkim redaktorom (obecnym i byłym) tworzącym Pulowerka za teksty które stworzyli i energię którą włożyli w rozwój tej spontanicznej bibliotekarskiej inicjatywy. Miłe słowo i ukłon należy się także sponsorom i partnerom, którzy przez lata pomagali nam utrzymać się na powierzchni internetu.

Ogromne-najogromniejsze podziękowania należą się zaś naszym czytelnikom, zacnym bibliotekarkom i bibliotekarzom, którzy napędzają pulowerkową maszynerię swoimi odwiedzinami, kom