Wyniki IV Edycji Konkursu „Bibliotekarz inny niż myślisz”

Podczas seminarium „Biblioteki Świata” w dniu 11 maja 2016 r. W Bibliotece Wyższej Szkoły Bankowej zostały ogłoszone wyniki konkursu „Bibliotekarz inny niż myślisz”.

Do konkursu zgłoszono 29 zdjęć z całej Polski z różnych typów bibliotek. Organizatorzy dziękują wszystkim autorom zdjęć za zaangażowanie, kreatywność i inwencję twórczą. Dostarczyło to nam wielu pozytywnych emocji. Jury składające się z członków Samorządu Studenckiego WSB  w Poznaniu wyłoniło 5 najlepszych prac a organizatorzy przyznali jedno wyróżnienie. Nagrody w postaci książek i drobnych upominków ufundowała Księgarnia PWN i Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu.

A oto wyniki:

Miejsce I – Aleksandra Węclewska, Joanna Schewior, Natalia Jeszke (Biblioteka Wydziału Fizyki UAM w Poznaniu):

l

***

Miejsce II – Iwona Wierzba, Adrianna Rybczyńska, Izabela Lenartowicz, Grażyna Wodała  (Biblioteka V Liceum Ogólnokształcącego im. K. Potockiej w Poznaniu)

IImiejsce***

Miejsce III – Tomasz Kruszyna (Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Zagórów)

IIImiejsce***

Miejsce IV – Bożena Dawidowska-Langer, Marzena Jagiełło (Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Warszawie)

IVmiejsce***

Miejsce V – Paulina Skibińska (Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim)Vmiejsce

***

Wyróżnienie – Henryka Pińska (Biblioteka Szkolna ZSE w Słupcy)

wyroznienie***

Gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że konkurs będzie się rozwijał w kolejnych edycjach.

Zanim popędzisz dalej, mam do Ciebie prośbę :)

Jeśli spodobał Ci się ten tekst, możesz wesprzeć niezależnego bibliotekarskiego blogera. Zajrzyj proszę na mój profil na Patronite.pl i postaw mi wirtualną kawę

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj tekst o tym dlaczego warto to zrobić

About the author

Nazywam się Maciej Rynarzewski. Jestem bibliotekarzem, ale takim trochę „inaczej”: mam zdecydowanie odmienne spojrzenie na biblioteki i bibliotekarstwo od urzędowo obowiązującego i nie boję się o tym mówić. Czasem ponoszę tego konsekwencje. Przeważnie piszę na wesoło i z dużą dawką ironii, momentami zdarza mi się zająć jakimś tematem całkiem na poważnie. Oprócz pracy w bibliotece prowadzę własną firmę (Mikroagencja Kreatywna), interesuję się science-fiction i chodzę na spacery z psem. Więcej o mnie znajdziecie tutaj.
Pulowerek na FB